VIDEO/ Plagosja në Fushë Kosovë, si rrodhi ngjarja?

Një përleshje fizike ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën “Shefki Kuleta” në Fushë Kosovë.

Nga kjo përleshje, një person ka mbetur i plagosur dhe i njëjti është dërguar në emergjencë.

Tre persona janë shoqëruar në Polici si dhe është identifikuar personi i dyshuar i cili është në kërkim nga ana e policisë.

This image has an empty alt attribute; its file name is assbassababas.jpg

 

Ngjarja ka ndodhur në lokalin “City Caffe”.

Indeksonline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes:

Reklama