Archive

Etiketë: Fushe Kosove

Incident në Fushë Kosovë, Policia e Kosovës pengohet gjatë kryerjes së detyrës zyrtare

Pjestarët e Policisë së Kosovës janë pënguar gjatë kryerjes së detyrës zyrtare në Fushë Kosovë, shkruan GazetaDemos. Sipas lexuesve të GazetësDemos, ka pasur edhe përplasje…

Fushë Kosovë: Sulmohet fizikisht nga bashkëshorti, kërkon trajtim mjekësor

Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se mbasditen e ditës së djeshme në Fushë Kosovë, një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti…

Vdes një foshnje në Fushë Kosovë, policia e cilëson si vdekje të dyshimtë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në QKMF-në në fshatit Bresje në Fushë Kosovë është sjellë një foshnje pa shenja jete. Trupi i pajetë…

Një grup personash sulmojnë brutalisht një burrë në Fushë Kosovë dhe ikin me veturë VIDEO

Një grup personash kanë sulmuar një burrë në qendër të Fushë Kosovës. Ngjarja ka ndodhur para pak çastesh, gjersa ATV ka siguruar pamjet nga momenti…

Rrahje masive në Fushë Kosovë, policia jep detajet

Një rrahje masive ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Nëna Terezë” në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Demos. Policia e Kosovës kanë dal në vendngjarje…

Kërset grushti në Fushë Kosovë: Dy persona rrahën bëhen për spital, shkak mosmarrëveshja në trafik

Dy persona kishin një përleshje fizike mes vete, pas një mosmarrëveshje në trafik. Këtë e konfirmoi, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës,…

Nga IHMK-ja tregojnë nëse Kosova rrezikohet nga përmbytjet

Shteti i Gjermanisë tash e dy ditë është duke u përballur me një gjendje katastrofale si pasojë e përmbytjeve që janë shkaktuar nga të reshurat…

Aksident në Fushë Kosovë, dy persona dërgohen në QKUK

Sot rreth orës 17:00 ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin “Pomozotin” të komunës së Fushë Kosovës. Siç njofton policia, aksidenti ka ndodhur në mes…