Archive

Etiketë: Fjolla Morina

Tha se “qeshtu duhet me ju ndreq burrit”, Fisnik Syla i reagon Fjolla Morinës

Pavarësisht raportimeve se janë ndarë, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, duket se janë bashkë. Së paku kështu vërehet në postimet e Fjollës nëpër rrjete sociale….

Fjolla Morina i del në mbrojtje Beatrix: Mos e lësho Donaldin!

Këngëtarja Fjolla Morina e ka mbështetur banoren e shtëpisë së Big Brother. Përmes një storie në Instagram, Fjolla Morina ka shprehur mendimin e saj duke…

Fjolla pas lirimit nga paraburgimi: Faleminderit shteti im, faleminderit avokat!

Me 15 shtator 2021 Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi. Ajo ishte arrestuar në Prishtinë me 19 korrik duke u akuzuar për trafikim të armëve…

Fjolla Morina “lajmërohet” sërish nga paraburgimi, habit me veprimin

Fjolla Morina ka befasuar sërish. Këngëtarja e njohur me gjasë ia ka dalë të ‘lajmërohet’ nga paraburgimi prej 40 ditësh që iu caktua pasi u…

Në llogarinë private të Fjolla Morinës në Facebook publikohet fotografi e saj nga pushimet një ditë pasi iu shqiptua paraburgimi 40 ditor

Gjykata Themelore e Prishtinës, Departamenti i Krimeve të Rënda, një ditë më parë ka shpallur vendimin për këngëtaren shqiptare, Fjolla Morina, pas arrestimit të saj…

Merret vendimi për Fjolla Morinën

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata…

Mallkimi i ish gruas së Fisnik Sylës po e “përndjekë” Fjolla Morinën?!

Kur Fjolla Morina dhe Fisnik Syla ishin në fillimin e lidhjes së tyre, ishte ish bashkëshortja e biznesmenit ajo që bëri bujë në media me…

Pamje gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy…

Arrestohet Fjolla Morina

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga…

Fjolla Morina krenare me të bijën, publikon një fotografi teksa e përcolli në mbrëmjen e maturës

Këngëtarja Fjolla Morina gjatë kësaj kohe ka qenë më pasive në skenë e po ashtu edhe në rrjete sociale, madje janë aluduar edhe shumë gjëra…