Sulmohet taksisti kosovar, klienti i tij ia merr 200 euro, telefonin dhe dokumentet personale

Një taksist është grabitur dje në Drenas.

Sipas Policisë, rastin e ka denoncuar taksisti i cili ka deklaruar se një klient i pa njohur nën kërcënimin e thikës i kishte grabitur 200 euro para të gatshme, një telefon mobil dhe dokumentet e tij personale.

Nuk raportohet për të lënduar.

“Viktima mashkull kosovar taksist, ka informuar se një klient i pa njohur nën kërcënimin e thikës i kishte grabitur 200 euro para të gatshëm, një telefon mobil dhe dokumentet e tij personale. Nuk raportohet për lëndime, përderisa rasti është duke u hetuar”, thekson policia.

Reklama