Ramos shumë afër kalimit në PSG

Sergio Ramos shumë shpejtë do të transferohet te Paris-Saint-Germain dhe operacioni pritet te mbyllet në ditët e ardhshme.

Gazetari Momo Bouhafsi thekson se lojtari do t’iu nënshtrohet vizitave mjekësore në ditët e ardhshme.

Gjiganti francez shfaqi interesim për qendërmbrojtësin spanjoll menjëherë pasi ai vendosi që të mos vazhdonte me Real Madridin dhe do t’i ofrojë kontratë deri në vitjn 2023.

Përveç Ramosit, PSG së shpejti do t’i zyrtarizojë edhe Donnarumman dhe Hakimin.

Reklama