Publikohet një fotografi e Marinës me barkun e rrumbullakosur

Faqja e famshme në rrjetin social “Instagram” – Vipat e Bllokut, kanë publikuar një fotografi të moderatores, Marina Vjollca, me barkun e rrumbullakosur.

Në fotografinë e publikuar nga ‘Vipat e Bllokut’, që sipas tyre është ajo Marina që mban barkun dhe është duke realizuar një set fotografik.

Marina dhe reperi, Getoar Selimi kanë qenë në krye të mediave rozë, pasi dyshja priten të bëhën së shpejti prindër.

Po ashtu në media rozë kanë qarkulluar lajmet edhe për gjininë e bebes dhe emri që pritet të ja lënë foshnjës.

Reklama