Morena Taraku e mbulon krejt pak trupin, e ngacmon imagjinatën me foton e re

Morena Taraku ka ditur kryesojë faqet rozë sa herë që ka shpërndarë imazhe në rrjetet sociale.

Më shumë se 1.3 milionë fansa e ndjekin bukuroshen në Instagram duke i pritur postimet e reja në profilin e saj në këtë rrjet social.

Bukuroshja nuk heziton të publikojë fotografi që vënë në plan të parë figurën e admiruar trupore.

Dhe kështu ka vepruar gjatë të dielës duke shpërndarë një fotografi në profil që ngacmon imagjinatën.

Modelja e shndërruar në këngëtare shfaqet e e mahnitshme me bikini me pak material në pozën e saj të re.

Reklama