“Gruaja e humbi foshnjën gjatë shtatzënisë”, burri nga Peja e denoncon rastin, Policia nis hetimet

Një burrë nga Peja, ka raportuar në Polici se bashkëshortja e tij, gjatë shtatzënisë ka humbur foshnjën.

Lidhur me këtë rast, Policia ka njoftuar se kanë nisur hetimet dhe me vendim të prokurorit do të kryhet autopsia e fëmijës, për ta gjetur shkaktarin e vdekjes.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur më 12 janar, ndërsa rasti është hapur si “hetim i vdekjes”.

Reklama