Dy femra rrihen mes vete në Gjakovë

Mëngjesin e së shtunës është raportuar për një rrahje mes dy femrave në Gjakovë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë rrahja mes tyre kishte ardhur pas një mosmarrëveshjeje.

Të njëjtat janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.

Reklama