Detaje nga aksidenti në Hereqë të Gjakovës, një i vdekur dhe pesë të lënduar VIDEO

Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Hereq të Gjakovës, ku si rezultat një person ka mbetur i vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar.

Gazeta Demos ka raportuar më herët për këtë aksident të tmerrshëm.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Gjakovës, Nystret Gjurkaj.

“Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Hereq të Gjakovës ku një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë janë lënduar”, ka thënë Gjurkaj.

Më poshtë e gjeni videon e publikuar nga Gazeta Demos. /GazetaDemos/

Reklama