Chelsea spo ndalet, shënon golin e dytë ndaj Arsenalit

Chelsea ka dyfishuar rezultatin kundër Arsenalit

Pas Lukaku ka shënuar për Chelsea mbrojtësi i djathtë, Reese James.

Mason Mount e gjeti James të lirë, i cili pasi shikoi krahun e majtë të Lenos të lirë goditi dhe shënoi gol në minutën e 35-të të ndeshjes për ta dyfishuar epërsinë për mysafirët.

Linku i golit:

https://streamwo.com/ZHCGwC9

Reklama