Bahtiri thotë se do t’i fitojë 65% të votave në zgjedhjet lokale

Agim Bahtiri, kryetari aktual i Komunës së Mitrovicës, si dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për zgjedhjet e 17 tetorit, ka shkruar se do t’i fitoj 65% në këto zgjedhje.

Ai në një shkrim në facebook e ka bazuar këtë pritje në votat e shikuesve në një emission televiziv.

Garë të fortë Bahtirit pritet t’i bëjë kandidati i PDK-së për këtë komunë, Bedri Hamza.

Postimi i tij i plotë:

Reklama