Adriana Matoshi sjell fotografi të reja pranë Keith

Partneri i saj ka publikuar imazhe bashkë me deputeten.

Keith Groeneveld, ka zgjedhur fotografi të reja të publikojë pranë të dashurës së tij.

Të dy, të veshur me veshje elegante dhe plot stil kanë pozuar para kamerës duke marrë poza afër njëri-tjetrit.

Adriana Matoshi, shihet e veshur me një fustan glamuroz ndërsa Keith me një kostum.

“Vera 2021 në stil”, shkroi në përshkrimin e postimit ai.

Ndryshe, Adriana dhe Keith janë një nga çiftet më të komentuara sa i përket dallimit në moshë.

Reklama